| نام محصول | IP67 M8 Connector Front Witle Female 3p Shield |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 ولت AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector Front Install Male Three Holes Shield 0.2m Cable Length |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه دو طرفه سیم پیش ساخته محافظ سیم مرد / زن مستقیم 3P PVC 3m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه دو طرفه سیم پیش ساخته محافظ سیم مرد / زن مستقیم 3P زنجیر کشیدن 3m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 کانکتور هارنس دو سر پیشساخته سیم هارنس شیلددار نر/ماده مستقیم 3P زنجیر بکسل 5 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیشگام محافظ سیم مرد / زن مستقیم 3P زنجیره کش 10m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | هارنس کانکتور IP67 M8 سیم کشی پیش ساخته دو سر شیلد دار نر مستقیم / ماده خم 3P زنجیر یدک کش 3 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | هارنس کانکتور IP67 M8 سیمکشی پیشساخته دو سر شیلددار نر مستقیم / ماده خمیده 3P زنجیر یدککش 5 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیش ساخته محافظ سیم مرد راست / زن خم 3P زنجیر کشنده 10m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر مستقیم / ماده خمیده، 3 پین، ضد سرباره، 5 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |