| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر خم / ماده خم، 3 پین، ضد سرباره، 5 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز مرد مستقیم 3P زنجیر کشنده 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز زنانه مستقیم 3P PUR 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز زنانه مستقیم 3P Anti-Slag 3m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 ولت AC/DC |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز مرد خم 3P PUR 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز مرد خم 3P زنجیر کشنده 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز مرد خم 3P ضد گچ 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز زن خم 3P PVC 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز و باز زن خم 3P PVC 10m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز و باز |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |