| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر مستقیم / ماده خمیده، 3 پین، PUR، 3 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | هارنس کانکتور IP67 M8 دو سر، پیشساخته، سیمکشی، محافظدار، نر مستقیم / ماده خمیده، 3 پین، PUR، 5 مت |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | کابل اتصال دهنده IP67 M8 دو سر پیشساخته سیمکشی محافظدار نر مستقیم / ماده خمیده 4P PVC 3 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیشگام محافظ سیم نر مستقیم / زن خم 4P PUR 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیش ساخته محافظ سیم مرد مستقیم / زن خم 4P ضد slag 3m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر خم / ماده خم، 3 پین، PVC، 5 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر خم / ماده خم، 3 پین، ضد سرباره، 10 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیش ساخته سیم محافظ مرد خم / زن خم 4P زنجیر کشنده 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیش ساخته محافظ سیم مرد خم / زن خم 4P ضد slag 3m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness Male/Female Straight 3P Towing Chain 10m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| شماره موقعیت | 3P |