| نام محصول | IP67 M8 Connector Harness Double End Premast Wireness PNP کمربند LED LAMP MALE/BEND BEND 4P ANTI-SLA |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | مجموعه سیم کشی کانکتور M8 IP67 دو سر پیش ساخته، محافظ دار، نر/ماده، مستقیم، 3 پین، ضد سرباره، 10 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیش ساخته محافظ سیم مرد خم / زن خم 4P ضد slag 3m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness PNP Belt LED Lamp Male/Female Straight 4P Anti-Slag 5m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Rated Voltage | 60 V DC±25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Position Number | 4P |
| Product Name | IP67 M8 Connector Harness Double End Precast Wire Harness PNP Belt LED Lamp Male/Female Straight 4P Anti-Slag 10m |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Rated Voltage | 60 V DC±25% |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Position Number | 4P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیش ساخته PNP کمربند لامپ ال ای دی مرد خم / زن مستقیم 3P ضد slag 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیش ساخته PNP کمربند لامپ ال ای دی مرد خم / زن مستقیم 4P ضد slag 10m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | IP67 M8 Connector Harness Double End Premast Wireness PNP کمربند LED LAMP MALE/BEND BEND 3P ANTI-SLA |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 Connector Harness Double End Premast Wireness PNP کمربند LED LAMP MALE/BEND BEND 3P ANTI-SLA |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | IP67 M8 Connector Harness Double End Premast Wireness PNP کمربند LED LAMP MALE/BEND BEND 4P ANTI SLA |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |