| نام محصول | IP67 M8 رابط دو طرفه سیم پیشگام محافظ سیم مرد / زن مستقیم 4P ضد slag 10m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر خم / ماده خم، 3 پین، ضد سرباره، 5 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر خم / ماده خم، 3 پین، ضد سرباره، 10 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 3P |
| نام محصول | کابل اتصال IP67 M8 دو سر پیشساخته، شیلددار، نر خم / ماده خم، 4 پین، ضد سرباره، 10 متر |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | IP67 M8 Connector Harness Double End Premast Wire Sirect مرد مستقیم/خم 4p ضد SLAG 3M |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| Rated Voltage | 60 V DC±25% |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| شماره موقعیت | 4p |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز زنانه مستقیم 4P ضد گل 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز زنانه مستقیم 4P ضد گچ 10m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز مرد خم 3P ضد گچ 5m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط رابط با سیم های باز مرد خم 3P ضد گچ 10m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |
| نام محصول | IP67 M8 رابط اتصال با سیم های باز مرد خم 4P ضد گچ 3m |
|---|---|
| حفاظت از ورود | IP67 |
| جریان عملیات | MAX 4A |
| ولتاژ نامی | 60 V DC ± 25 ٪ |
| دمای کار | -25~85+℃ |